23nisan6

TÜRKİYE BİRLİK PARTİSİ GENEL BAŞKANI HÜSEYİN EKİCİ’NİN CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

23nisan6
Türkiye Cumhuriyeti, millet biat kültürüyle ve asırlardır devam eden çarpık düşünceyle yaşarken bu düşünceyi alt üst eden Cumhuriyet Devrimleriyle yeniden çağdaş, özgür iradeli, kendi seçme ve seçilme özgürlüğüne, eşit yurttaşlık hakkına kavuşmuş bir ulus devlet olarak kurulmuştur.
İlkel, Ortaçağ zihniyetli basiretsiz yöneticiler eliyle Türkiye Cumhuriyeti yeniden Arap Cahiliye dönemine geri götürülmek istenmektedir. Bu nedenlerledir ki; Ulusal Bayramlarımız kişiliksiz yöneticiler eliyle ortadan kaldırılmaya, bayramlarımızı anlamsız kıldırmaya, Türk milletinin coşkusunu kirli elleriyle lekelemeye kalkışmışlardır.
Tüm bu olumsuzluklara karşın karamsarlıkların ortadan kaldırılması görevi yine bu yüce milletin öz evlatlarına düşmektedir.
Bu nedenledir ki, Büyük Atatürk’ün “Hayatta en hakiki mürşit, ilimdir.” Sözü bize ışık olacaktır.
Milletimizin; barış içinde, huzurlu, adil yönetimle, özgür yaşayacağı bir ortamı yeniden sağlayacağına, demokratik hukuk devleti ilkelerine bağlı olarak uluslararası saygınlığına yeniden kavuşacağına inancımız tamdır.
Var olan kötü yönetimle toplumun huzurunu bozan, karamsarlığa iten yöneticiler yerini Türk Milletine yaraşır bir biçim alacağı ve moral değerlerinin yükseleceği günler pek uzak değildir.
Türk Milleti olarak yeniden bilimin ışığında yüce Atatürk’ün Kurduğu Cumhuriyetin 94. Yılında başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere silah arkadaşları, gazi ve şehitlerimizi minnetle ve saygıyla anıyorum. Ulusumuzun Cumhuriyet Bayramını kutluyorum.
28 Ekim 2017
Hüseyin EKİCİ
Genel Başkan

Share This:

One comment

  1. An gelecek karanlığa hizmet eden örümcek zihniyetler karanlığın içinde kendi kendini yok ettiğını farkedecek ve aydınlığı ,güneşi görebilmek için çırpınacak ve aydınlığın cumhuriyet olduğunu idrak edecektir.Ve biz cumhuriyet çocukları olarak varlığımızla vatanımıza , ATAM’ın ve silah arkadaslarının,şehit ve gazilerimizinemanetine nefesimizin sonuna kadar sahip çıkacağız.Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.
    Nezaket Kuruçay
    Türkiye Birlik Partisi
    Genel Başk.Yard.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir