ercument-tahiroglu

GENEL SEKRETERLİĞE AV. ERCÜMENT TAHİROĞLU SEÇİLDİ

ercument-tahiroglu
TÜRKİYE BİRLİK PARTİSİ’DE GÖREV DEĞİŞİMİ
02.08.2017
Genel Başkan Hüseyin EKİCİ Parti Meclisi ve MKYK yı önemli uyarısıyla İstanbul İl Başkanlığında Olağanüstü Toplantıya davet etti. Uzun ve detaylı bir çalışmadan sonra alınan kararların ilgili kurumlara ve kamuoyuna duyurulmasına karar verildi.

Türkiye’nin parlayan yıldızı, kamuoyunun dikkatini çeken ve odak noktası olan Türkiye Birlik Partisi’nin siyaseten tüm hızıyla yeniden yapılandırılması amacıyla yönetimde bazı değişikliklerin zorunlu olduğuna dikkat çekildi.

PARTİ MECLİSİ GENEL SEKRETERİNİ DEĞİŞTİRDİ

Parti kurucularından olup bu güne kadar Genel Sekreterlik görevini sürdüren İlhami POLAT Parti Meclisinde oylanarak dinlenmeye alındı.

Parti kurucularından ve kurulduğu tarihten itibaren Genel Başkan Yardımcılığı görevini sürdüren Av. Ercüment TAHİROĞLU Parti Meclisinin oy birliği ile Genel Sekreterliğe getirildi.

ferdi-kaygisiz
Genel Sekreter Yardımcılığına ise Ferdi KAYGISIZ atama suretiyle göreve getirildi.

Genel Sekreterliğe seçilen Sayın Av. Ercüment TAHİROĞLU ve Genel Sekreter Yardımcılığına atanan Sayın Ferdi KAYGISIZ’a yeni görevlerinde başarılar dileriz.

TÜRKİYE BİRLİK PARTİSİ

Share This:

3 comments

  1. Türkiyede barış ve huzurun yaşatılabilmesi için birlik olduk ve Genel Başkanımız Sn.Hüseyin EKİCİ önderliğinde TÜRKİYE BİRLİK PARTİSİ çatısında buluştuk.Emek veren tüm yol arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.Sn.Av.Ercüment TAHİROĞLU’na ve Sn.Ferdi KAYGISIZ’a yeni görevlerinde başarılar diliyorum

    1. Yeni örgütlerimizle ve kadrolarımızla ülke genelinde göreve hazırlanıyoruz.. Teşekkürlerimizi ve saygılarımızı sunarız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir